top of page
 • Ürünler gerçek deri midir ?
  Vivamood ürünlerin tamamı yüksek kalite soft kuzu derisinden, el işçiliği ile imal edilir, Satın aldığınız ürün uzun süre formunu korusun diye klasik sistemde imalat yapılır, Tüm vivamood ürünlerde iç astarın tamamı polyester saten karışımı kumaştır. Tüm vivamood ürünlerinde metalferuar kullanılır. ( hafif metal fermuar ), Hiç bir ürünümüzde fabrika artığı olmuş deri, kopma deri, az işlenmiş kokan deriler kullanılmaz, Satın aldığınız tüm ürünlerde, model fark etmeksizin iki adet fermuarlı İÇ CEP ve özel telefon cebi bulunur, Tüm ürünler deri bakım ve koruma rehberi ile birlikte gelir.
 • Ürünlerin imalat yeri ve menşei nedir ?
  Ürünlerimizin tamamı İstanbul/Türkiye'de üretilmiştir. Ayrıca montlarda kullanılan diğer tüm malzemeler (fermuar, düğme, astar, kürk, etiket vs.. ) TSE onaylı ve Türk malıdır.
 • Aldığım ürünün bedeni uymadı ne yapmam gerekiyor ?
  Değerli müşterilerimiz bu konuda çok tecrübeli bir ekip olarak, öncelikle satın alacağınız ürünün bedenini seçtiğiniz zaman beden numaralarının hemen yanında göğüs ölçüleri de verilmiştir. Kendi göğüs ölçünüz bu rakamlar arasında mutlaka vardır ve size en yakın göğüs ölçüsünü seçmeniz gerekmektedir. Eğer göğüs ölçünüzü bilmiyorsanız ürün açıklamalarında nasıl ölçeğiniz ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır. Bütün bunlara rağmen küçük/büyük gelen ürünler için sadece iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ürününüz en kısa zamanda değişim yapılacaktır.
 • Siparişler ne kadar sürede kargolanıyor ?
  Değerli müşterilerimiz genellikle siparişleriniz max. 5 gün içerisinde orijinal ambalajında, faturası ve etiketi ile birlikte gönderilir. Ancak sipariş ettiğiniz ürünün hazırda olması durumunda eğer siparişinizi gün içerisinde saat 16:15'e kadar vermişseniz AYNI GÜN KARGO yapılır.
 • İptal, iade ve değişim nasıl yapabilirim ?"
  Değerli müşterilerimiz, Aldığınız ürünün iptalini yapmak için ürünün kargoya verilmemiş olması gerekiyor. Kargoya verilmemiş her ürünü kolayca iptal edebilirsiniz. İade ve değişim işlemleriniz için bizimle irtibata geçmeniz en sağlıklı sonucu almanızı sağlar. Tecrübe ile sabittir ki bu tarz durumlarda önceden bizimle irtibata geçmeniz bir çok sorunu anında çözüme kavuşturmuştur. İade ve değişim prosedürüne Teslimat Bilgileri bölümünden ulaşabilirsiniz.
 • Ürünlerin garantisi var mıdır ?
  Tüm deri giyim ürünlerimiz 2 yıl süre ile garantilidir. Ürünlerimizin herhangi bir sorunda garanti kapsamına girmesi için, ürünün kısa sürede derisinin aşınması, kendiliğinden sökülme, renk verme, yağ kusma, beneklenme, aşırı kokma gibi şikayetleri olması gerekmektedir. Bunun dışında kullanıcı hatası ile oluşabilecek her üründe bizler ücreti mukabilinde dikim, parça değiştirme, boyama ve bilimum tamiratı özenle ve dikkatle yapmaktayız.
bottom of page